Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Daňová přiznání za rok 2015

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že v průběhu roku 2015 byla zahájena elektronizace daňových přiznání.  Na základě předložení plných mocí od spravovaných Společenství vlastníků domů odeslal správce SBD Škodovák přes svoji datovou schránku v zákonném termínu všechna potřebná daňová přiznání za rok 2015 na  Finanční úřad. Elektronizovaná daňová přiznání, naleznou společenství, u kterých vznikla daňová povinnost, na Portále SBDŠ   https://www.zakaznickyportal-skodovak.cz/Ucet/Prihlaseni.aspx?ReturnUrl=%2f. Součástí daňového přiznání jsou výkazy rozvaha a výsledovka.

          Kolektiv pracovníků ekonomického úseku

Vloženo: 20.6.2016

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK