Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

NOVINKY

INFORMAČNÍ DESKA

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK

 • 26.10.2021

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  Vážení klienti a členové družstva,

  Vážení klienti a členové družstva,
  informujeme Vás, že dne 
  29.10.2021
   
  bude  kontaktní telefonické centrum z technických důvodů mimo provoz. Rádi Vaše telefonické dotazy a požadavky vyřídíme v následujících pracovních dnech.
   
       
   
  V Plzni 25.10.2021
  Vedení SBD Škodovák
  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 29.9.2021

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  Otevření budovy pro veřejnost

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vážení klienti a členové družstva, SBD Škodovák se začíná postupně otevírat pro veřejnost, a to od úterý 12.5.2020. Vzhledem k omezujícím opatřením vyhlášených vládou ČR bude dočasně otevřeno pouze v úterý a ve středu od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hod. I nadále však s ohledem na trvání nouzového stavu v ČR doporučujeme všechny záležitosti, které nepotřebují osobní kontakt, řešit prostřednictvím elektronické pošty, telefonicky, popřípadě můžete využít schránky umístěné před vchodem do budovy. Veškeré kontakty jsou uvedeny na webových stránkách družstva www.skodovak.cz v sekci Kontakty po rozkliknutí Telefonního seznamu. Upozorňujeme návštěvníky na povinnost zakrývat si rouškou či jiným vhodným prostředkem ústa a nos po celou dobu jednání a na dodržování odstupů minimálně 2 metry. Po příchodu do budovy použijte, prosím, desinfekční prostředek na ruce. Doporučujeme si předem dohodnout čas schůzky s konkrétním referentem v zájmu minimalizace doby na vyřízení Vašeho požadavku. Zájemce o převod bytu či garáže do vlastnictví, kteří o převod požádali v zákonném termínu, mají uzavřenou smlouvu o smlouvě budoucí a k převodu vyzvou družstvo písemně či elektronicky nejpozději do 31.12.2020 informujeme, že představenstvo předloží červnovému shromáždění delegátů doporučení, aby převody v těchto případech bylo možné vzhledem k nastalé situaci realizovat až do 31.12.2021. V Plzni 6.5.2020 Ing. Jan Vysloužil v.r. ředitel družstva 

  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 24.2.2021

  Vážení členové výborů,

  současná epidemiologická situace a

   a nepříznivý vývoj při šíření nákazy onemocnění COVID-19 nám bohužel nedovoluje zorganizovat další ročník aktivů s předsedy v Parkhotelu, který byl pravidelně svoláván vždy v únoru již mnoho let. Informace, které vám nemůžeme sdělit osobně jsme proto umístili na zákaznický portál, kde je prezentace ke stažení ve formátu PDF v sekci Dokumenty – Ke stažení. Věříme, že vám budou tyto informace užitečné a alespoň trochu vám pomohou ve vaší nelehké a zodpovědné práci ve výborech. 

   

  Kolektiv pracovníků SBD Škodovák 

  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 12.1.2021

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  Vážení klienti a členové družstva,

   

  vzhledem ke stále platným opatřením a vyhlášenému nouzovému stavu bude mimořádně otevřeno pouze pro předsedy SVJ nebo jejich zástupce v níže uvedených dnech

  13.01. a 20.01. 2021 

   od 08,00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hod

  Pro ostatní klienty je nadále budova z výše uvedených důvodů uzavřena.

  S ohledem na nouzový stav v ČR doporučujeme všechny záležitosti přednostně  řešit prostřednictvím elektronické pošty, telefonicky, popřípadě můžete využít schránky umístěné před vchodem do budovy.

  Veškeré kontakty jsou uvedeny na webových stránkách  družstva www.skodovak.cz v sekci Kontakty po rozkliknutí Telefonního seznamu.

  Upozorňujeme návštěvníky na povinnost zakrývat si rouškou či jiným vhodným prostředkem ústa  a nos po celou dobu jednání a na dodržování odstupů  minimálně 2 metry.

  Po příchodu do budovy použijte, prosím, desinfekční prostředek na ruce.

  Doporučujeme si předem dohodnout čas schůzky s konkrétním referentem v zájmu minimalizace doby na vyřízení Vašeho požadavku.

   

  V Plzni 12.01.2021

  Vedení SBD Škodovák

  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt

Informační deska neobsahuje žádný aktuální vývěs, starší vývěsy najdete v archivu .