Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Ekonomický úsek

Služby poskytované pro SVJ a SA

Ekonomický úsek pro Vaše společenství a samosprávy zpracovává kompletní účetnictví s veškerým výkaznictvím vůči finančnímu úřadu, zdravotním pojišťovnám a sociálnímu zabezpečení.

Zajišťuje trvalý přehled o hospodaření a vašich financích, výdajích a pohledávkách. Zpracovává vyúčtování závislé činnosti členů statutárních orgánů SVJ a pracovníků SVJ zaměstnaných na dohodu.

Prostřednictvím ekonomického úseku využíváte například zpracování níže uvedených agend:


Vaše požadavky na ekonomický úsek je možno zaslat elektronicky pomocí Portálu SBDŠ, nebo s využitím služeb Zákaznického centra prostřednictvím telefonu či osobní návštěvy.
 

Zákaznické centrum:

Pondělí: 8.00-12.00 13.00-15.00 
Úterý: 8.00-12.00 13.00-17.00
Středa: 8.00-12.00 13.00-17.00
Čtvrtek: 8.00-12.00 13.00-15.00

Telefon:  378 228 111
Bezplatná info linka: 800 900 363

E-mail: zakaznickecentrum@skodovak.cz