Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou kompletní správy domů

Vážení předsedové, členové výborů, obyvatelé domů,

SBD Škodovák si Vás dovoluje oslovit s nabídkou kompletní správy, včetně vedení účetnictví. Pro Vaši informaci uvádíme, že naše družstvo bylo založeno v roce 1959, má proto velké zkušenosti nejen s výstavbou, ale i se správou domů. V současné době spravuje cca 16 tisíc bytů a garáží.

Jsme si vědomi velké časové náročnosti, které předsedové i ostatní členové výboru své činnosti věnují, proto Vám v níže uvedených bodech předkládáme výčet základních činností, které Vašemu společenství, v případě správy nabízíme:

Z výčtu uváděných činností bychom chtěli podtrhnout zejména službu elektronického informačního portálu, kdy je prostřednictvím internetu možné sledovat stavy účtů, stav pohledávek, vyúčtování atd. Za zmínku dále stojí možnost pojištění domu prostřednictvím společné Rámcové smlouvy u pojišťovny Kooperativa. Naše družstvo je významným a dlouhodobým klientem této pojišťovny a tomu odpovídají i podmínky a rozsah pojištění domů, které spravuje.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi bychom Vám nabídli schůzku s kompetentními pracovníky obchodního úseku k zodpovězení případných otázek, vytvoření nabídky přímo pro Vaše společenství. Samozřejmě Vás rádi uvítáme v sídle družstva a veškeré Vaše případné dotazy zodpovíme na kontaktních telefonních číslech. Část informací můžete rovněž najít na naší internetové stránce www.skodovak.cz.

Zákaznické centrum:

Pondělí: 8.00-12.00 13.00-15.00 
Úterý: 8.00-12.00 13.00-17.00
Středa: 8.00-12.00 13.00-17.00
Čtvrtek: 8.00-12.00 13.00-15.00

Telefon:  378 228 111
Bezplatná info linka: 800 900 363

E-mail: zakaznickecentrum@skodovak.cz
Internet: www.skodovak.cz