Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Základní údaje

Stavební bytové družstvo Škodovák je zapsáno v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl DrXXV, vložka 11

Název subjektu : Stavební bytové družstvo ŠKODOVÁK
IČ: 00039276
Sídlo: Plzeň, E. Beneše 21, okres Plzeň-město, PSČ 30100
Den zápisu: 27.10.1959

SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR.

Organizační členění družstva:

Organizačně se družstvo dělí na hospodářská střediska samospráv, SVJ bez právní subjektivity a s právní subjektivitou.

Podrobné informace o organizačním členění, ekonomických informacích a ostatních důležitých věcech o družstvu naleznete na www.justice.cz

Správa družstva a údržba bytového a nebytového fondu:

Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč.

Nejvýrazněji se na čerpání finančních prostředků podílely opravy a zateplování obvodových plášťů a střech, náklady na výměny oken a lodžiových stěn a  odstraňování  bezpečnostních rizik výtahů.

Důležitou podmínkou pro provádění výše uvedených oprav je dostatečná tvorba Dlouhodobé zálohy na opravy a investice, která se v současné době pohybuje nejčatěji v rozmezí 22 – 35,- Kč/m2 podlahové plochy bytu.

Rekonstrukce a opravy domů ve vlastnictví a správě družstva budou i do dalších mnoha let jednou ze základních  činností zajišťovaných aparátem družstva. 

Konkrétní informace o správě Vašich bytových domů je možno pro členy výborů SVJ a předsedy samospráv získat na odborných útvarech  družstva.

 

Zákaznické centrum:

Pondělí: 8.00-12.00 13.00-15.00
Úterý: 8.00-12.00 13.00-17.00
Středa: 8.00-12.00 13.00-17.00
Čtvrtek: 8.00-12.00 13.00-15.00

Telefon: 378 228 111
Bezplatná info linka: 800 900 363

E-mail: zakaznickecentrum@skodovak.cz
Internet: www.skodovak.cz