Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Datum vyvěšení: 13.3.2020 , datum sejmutí: 5.5.2020

KORONAVIRUS

uzavření budovy SBD Škodovák do odvolání

KORONAVIRUS OPATŘENÍ SBD Škodovák Vážení členové a klienti družstva, vhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR bude v rámci preventivních opatření před šířením koronaviru (COVID-19) uzavřena do odvolání budova SBD Škodovák a nebudou organizována žádná shromáždění Snažíme se tak chránit Vás a naše zaměstnance před nebezpečnou nákazou, abychom mohli řádně zabezpečit provoz družstva a včasné vyúčtování v této mimořádné situaci vyhlášené vládou ČR. S Vašimi požadavky se na nás prosím obracejte: • telefonicky (kontakty na www. stránkách) • e-mailem • prostřednictvím „Zákaznického portálu“ • datovou schránkou ID snr4dat • prostřednictvím poštovního doručovatele Dokumenty můžete rovněž zanechat v označené schránce u hlavního vchodu správní budovy. Děkujeme Vám za vstřícnost, pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Věříme však, že plně chápete závažnost situace a opatření přijatá v zájmu obecného zdraví. V Plzni 13.3.2020 Ing. Jan Vysloužil v.r. ředitel družstva

Informační deska neobsahuje žádný aktuální vývěs, starší vývěsy najdete v archivu .