Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Změny ve svozu komunálního odpadu

Čistá Plzeň

OZNÁMENÍ

Změny ve svozu komunálního odpadu
Vážení družstevníci, vlastníci a nájemci bytových jednotek,
na základě vyhlášky města Plzně o svozu komunálního odpadu a vyhlášky o poplatcích za komunální odpad, bude od 1. září 2015 provádět službu odvozu komunálního odpadu v Plzni společnost Čistá Plzeň s.r.o.
Z výše uvedených důvodů bude probíhat registrace ke svozu komunálního odpadu v termínech od 1.6.2015 do 31.7.2015.
Za jednotlivé osoby v bytových domech provede registraci výbor společenství, jako právní subjekt, nebo u samospráv SBD Škodovák.
Tzn., že vlastník, nebo nájemce v bytovém domě ( společenství , nebo samospráva ) nemá povinnost se samostatně registrovat.
Další případné informace je možno získat na internetových stránkách http://www.cistaplzen.cz/.
Kolektiv pracovníků SBD Škodovák

Vloženo: 1.6.2015

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK