Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Vážení členové výborů,

současná epidemiologická situace a

 a nepříznivý vývoj při šíření nákazy onemocnění COVID-19 nám bohužel nedovoluje zorganizovat další ročník aktivů s předsedy v Parkhotelu, který byl pravidelně svoláván vždy v únoru již mnoho let. Informace, které vám nemůžeme sdělit osobně jsme proto umístili na zákaznický portál, kde je prezentace ke stažení ve formátu PDF v sekci Dokumenty – Ke stažení. Věříme, že vám budou tyto informace užitečné a alespoň trochu vám pomohou ve vaší nelehké a zodpovědné práci ve výborech. 

 

Kolektiv pracovníků SBD Škodovák 

Vloženo: 24.2.2021

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK