Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

Pravidelná cyklická výměna vodoměrů

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že v souladu se zákonnými předpisy,  pracovníci údržby Stavebního bytového družstva Škodovák provádí pravidelnou cyklickou výměnu vodoměrů teplé a studené vody dle schválených plánů kontrol a revizí jednotlivých SVJ.
Při montáži dochází dle výběru SVJ k instalaci suchoběžných, případně mokroběžných vodoměrů, součástí pravidelné výměny je zpravidla i montáž zpětných klapek.
Zástupci výborů společenství budou s dostatečným předstihem kontaktováni vedoucím Úseku nákupu a údržby a současně obdrží cenovou nabídku dle specifikace materiálu a stanovení termínu montáže, případně dalších dohodnutých podmínek.
Cyklická výměna vodoměrů bude probíhat dle plánů kontrol a revizí jednotlivých SVJ v první polovině roku 2018.      
 
Kolektiv pracovníků úseku nákupu a údržby 

Vloženo: 7.2.2017

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK