Zákaznický portál bytového družstva Škodovák

KDO JSME

Stavební bytové družstvo Škodovák SBD Škodovák je jedním z největších správců a vlastníků bytových a nebytových prostor v ČR. Od roku 2000 do současnosti byly na opravy domů ve spoluvlastnictví a správě družstva vynaloženy více než 1,5 miliardy Kč. Historie SBD Škodovák se datuje od 5.6.1959.
Stavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮStavební bytové družstvo Škodovák, SPRÁVA DOMŮ

SPRÁVA DOMŮ

Nabízíme: Efektivní průběžnou kontrolu hospodaření a nakládání s Vašimi finančními prostředky, vedení účetnictví společenství vlastníků v souladu s platnými právními předpisy, sledování veškerých příjmů a výdajů spojených se správou a provozem domu. včetně ročního vyúčtování záloh hrazených vlastníky...

Stavební bytové družstvo Škodovák, REALITNÍ SLUŽBY

PROSTORY K PRONÁJMU

Poskytujeme profesionální realitní služby v oblasti prodeje i pronájmu bytů a nebytových prostor. Pro správu a údržbu bytového a domovního fondu nabízíme celou řadu dalších služeb, např. dodání a montáž čísel popisných, cyklickou výměnu vodoměrů, výměnu poštovních schránek a ještě mnohem více.

Stavební bytové družstvo Škodovák, ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE

Nabízíme práce pro údržbu Vašeho bytového fondu: instalatérské práce, topenářské práce, zednické a pokrývačské práce, truhlářské práce, elektrikářské práce včetně revizí. Dále nabízíme vyklízení společných prostorů domů (sklepní prostory, prádelny, sušárny) stavební úpravy, autodopravu a další práce a činnosti dle dohody.

NOVINKY

INFORMAČNÍ DESKA

Novinky - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK

 • 18.10.2016

  Rozúčtování nákladů na vytápění dle Vyhlášky MMR č. 269/2015 Sb.

  Dne 16. 10. 2015 byla ve Sbírce zákonů vydána

  Vyhláška Ministerstva pro místní rozvoj č. 269/2015 Sb. o rozúčtování nákladů na vytápění a společnou přípravu teplé vody pro dům. Tato vyhláška s účinností od 1.1 2016 nahradí předchozí předpis, a to Vyhlášku Ministerstva pro místní rozvoj č. 372/2001 Sb., která stanovuje pravidla pro rozúčtování nákladů na tepelnou energii na vytápění a nákladů na poskytování teplé  vody mezi konečné spotřebitele. Nová pravidla rozúčtování přináší změny v terminologii, nastavení parametrů a procedurální změny. Podrobný popis a vysvětlení výše uvedených změn obdržely výbory SA a SVJ současně s plány kontrol a revizí na rok 2017.

   
   
  Technický úsek SBD Škodovák 
  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 19.8.2016

  Čistá Plzeň

  Vážení předsedové a členové výboru,

   PDF 167kB  přikládáme informačně Tiskovou zprávu od firmy Čistá Plzeň, která obsahuje sdělení o ukončení platnosti štítků.

   Kolektiv pracovníků SBD Škodovák

   

   

  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 26.7.2016

  Oznámení , informace

  plány revizí a kontrol na rok 2017

   Během měsíce srpna 2016 budou výborům SVJ rozeslány plány revizí a kontrol na rok 2017. V plánu jsou zahrnuty zákonné revize a kontroly, které bude nutné v roce 2017 realizovat. Žádáme výbory samospráv a společenství vlastníků o projednání plánů, případně zapracování připomínek a zaslání nebo předání odsouhlaseného návrhu zpět na SBD Škodovák.

  TÚ  SBD Škodovák
  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt
 • 22.6.2016

  Spuštění zkušební verze rezervačního systému

  Vážení předsedové a členové výboru SVJ a předsedové samospráv,

  družstvo spustilo zkušební verzi rezervačního systému pro dojednání Vašich schůzek s odbornými pracovníky technického a ekonomického úseku. Žádáme Vás,  o vyzkoušení nového systému na úvodní stránce www stránek. Při výběru prosím zvolte  konkrétního pracovníka, plánovaný termín a do poznámky uveďte důvod schůzky za účelem přípravy jednání pracovníkem SBD.
  Kolektiv pracovníků SBD Škodovák
  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt

Informační deska - STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO ŠKODOVÁK

 • Datum vyvěšení: 12.10.2016, datum sejmutí: 11.11.2016

  SBD Škodovák vyhlašuje výběrové řízení

  pro přidělení uvolněných bytů a nabízí členům, žadatelům o byt uvolněný družstevní byt:

  Nabízíme k přidělení byt 1+1 Lokalita: Plzeň , Manětínaká 63 Podlaží: I. NP Plocha: 38,99 m2. Výběrové řízení je zahájeno na ceně: 1.364.026,- Kč Bližší informace na telefonu 378 228 407, emailu polakova@skodovak.cz

  trvalý odkaz
  zobrazit více
  skrýt